Kontakt 

 
 
Przedsiębiortwo Wodociągowo-Kanalizacyjne
Kwidzyn Sp. z o. o.
82-500 Kwidzyn, ul. Sportowa 29
biuro@wodociagikwidzyn.pl
tel. 55 279 33 19
fax 55 279 39 19
KRS 0000072407
NIP 5810008823
REGON 170188345
  • Sekretariat

Specjalista ds. kadr

Helena Rogowska    tel.: 55 279 33 19    fax: 55 279 39 19

e-mail: helena.rogowska@wodociagikwidzyn.pl
e-mail: biuro@wodociagikwidzyn.pl

  • Księgowość           

Główna Księgowa

Elżbieta Jabłonka
e-mail: elzbieta.jablonka@wodociagikwidzyn.pl

Księgowa

Monika Goch
e-mail: monika.goch@wodociagikwidzyn.pl

Specjalista ds. rozliczeń i windykacji

Irena Bołkowska
e-mail: irena.bolkowska@wodociagikwidzyn.pl

Specjalista ds. ekonomicznych

Aneta Piotrowska
e-mail: aneta.piotrowska@wodociagikwidzyn.pl

  • Kasa 

Księgowa – Kasjer

Maria Olszańska
e-mail: maria.olszanska@wodociagikwidzyn.pl

  • Dział sprzedaży

Podawanie stanu licznika

tel.:  55 262 45 21
Automatyczna sekretarka : tel.: 55 261 32 02

Specjalista ds. sprzedaży

Maciej Lewandowski
e-mail: maciej.lewandowski@wodociagikwidzyn.pl

Specjalista ds. sprzedaży

Jarosław Nelkowski
e-mail: jaroslaw.nelkowski@wodociagikwidzyn.pl

  • Dział techniczny

Obsługa sieci kanalizacji sanitarnej i deszczowej 

tel.:  55 279 33 19  wew. 35

Obsługa sieci wodociągowej

tel.:  55 279 33 19  wew. 45

Specjalista ds. technicznych

Bartosz Macholc   tel. kom.: 695-165-600
e-mail: bartosz.macholc@wodociagikwidzyn.pl

Specjalista ds. sieci wodociągowej

Bartosz Studziński  tel. kom.: 695-165-500
e-mail: bartosz.studzinski@wodociagikwidzyn.pl

Specjalista ds. kanalizacji sanitarnej i deszczowej

Andrzej Krawczyk   tel.kom.: 603-454-600
e-mail: andrzej.krawczyk@wodociagikwidzyn.pl

Specjalista ds. transportu i zaopatrzenia

Waldemar Wendt   tel.kom.: 691-025-073
e-mail: waldemar.wendt@wodociagikwidzyn.pl

Mistrz sieci kanalizacji sanitarnej

Teresa Łukaszczyk   tel. kom.: 691-025-071

 
Liczba odwiedzin : 3698
Podmiot udostępniający informację : Przedsiębiorstwo Wodociągowo-Kanalizacyjne Kwidzyn Sp. z o.o.
Osoba wprowadzająca informację : Bartosz Góralski
Osoba odpowiedzialna za informację : Bartosz Góralski
Czas wytworzenia: 2017-09-26 10:32:24
Czas publikacji: 2017-10-02 08:02:28
Data przeniesienia do archiwum: Brak